Varaosat» Imurit» Suodattimet ja pölypussit»

Electrolux Aeg Electrolux Philips Volta imurin ULTRA pölypussit

Electrolux Aeg Electrolux Philips Volta  imurin ULTRA pölypussit

Electrolux Aeg Electrolux Philips Volta  imurin ULTRA pölypussit
Electrolux Aeg Electrolux Philips Volta  imurin ULTRA pölypussit
Electrolux Aeg Electrolux Philips Volta  imurin ULTRA pölypussit

Hinta
11.90
EUR €
+ toimituskulut
Sis. alv 24%


Määrä
kpl


Heti varastossa

Myymälä1 kpl heti
Netistä toimitettavissa heti1 kpl heti


Saatavuus
Heti

Varastotilanne ja saapuvat


Arvostelut
Yleisarvosana ()


Tuotteen kuvaus

Aeg Electrolux Philips Volta imurin ULTRA pölypussit, pakkauksessa 3 kpl pölypusseja.

Kauluksen leveys; 9,9 cm / 11,7 cm

Kauluksen pituus: 12,2 cm

Suuaukon halkaisija: 3,8 cm

Pölypussissa on sulkuläppä, jolla saadaan suljettua suuaukko,

Käy malleihin:

(malliluettelossa voi olla esim. 3300...3395, joka tarkoittaa mallista 3300 alkaen käypänen malliin 3395.)

ELECTROLUX

ULTRAONE: Z8800...8899, ZG8800, Z90

ULTRASILENCER: EL7060A, 7061A/B, 7066A, USORIGIN/ DB/ WR/ PR, USALLFLOOR, USANIMAL, USDELUXE /61, USENERGY, USGREEN, USREMOTE, Z 3300...3395, ZUS3326...3396, ZUS 3920...3990, ZUS 4061, ZUS4065 OR/ PET/ AF, ZUSG3000, 3900.3990, 4061

AIRMAX: ZAM6100...6116, 6210...6290, ZAMG6200

BOLIDO: Z 4500...4595

CLARIO: Z1900...2095, 7510...7549

CLARIO2 ZP 3505...3530

CLASSIC SILENCE: ZCS2000, 2001, 2100

ESSENSIO: ZEO5400...5499

EXCELLIO: z5000...5295

JETMAXX: ZJG 6800...6899, ZJM6800...6899, ZJM68FD1...9

MAXIMUS: ZXM7010...7035

MONDO PLUS Z 62XX: Z6200, 6201

OXYGEN: Z5500...5695, 5900...5995

OXYGEN+: Z7320...7399

OXY3SYSTEM: ZO 6300...6399, EL 7020, 7024

SUPERPRO: Z6160

VIVACONTROL: ZV1010...1050

VIVA QUICKSTOP: ZVQ2100...2135, Z4660, ZT7740, 7750, 7770

AEG

AE4620, 4640, AET7740, 7750, 7770, AIRMAX AAM6100...6160EC, 6200ÖKO,

CLARIO: AEC7570...7572 CLARIO2 AEP3515, 3525 ERGOCLASSIC: AP4040,4041,4042, AP40E/PLUS

ERGOSPACE: AE305SC, AES340, 355, AESG 300, ESSENSIO AEO 5400...5499

JETMAX: AJM6717, 6800...6899 AJG6700, AJG6800...6899, AJM68FD1...9

MAXIMUS: MX7010...7035

OXY3SYSTEM: AOS9310, 9330, 9352

OXYGEN: AO7320, 7335, 7350

QS ELEGANCE: AVQ 2220...2250

SYSTEM PRO: P 1...999

ULTRAONE: AUS 3930, 3931G/R, 3965/P, AUS3966P, 4030...4090, AUSG 3900,3901, USALLFLOOR, USENERGY, USGREEN, USORIGIN DB, AUSG3900, 3901, AUSÖ3000

VIVA CONTROL: AVC1110...1190, 1220..1230

VIVA QUICKSTOP: AVQ 2100...2141

VOLTA

ADVANTAGE PLUS: U5420

AIRMAX: U6400...6499

BOLIDO: 4500...4595

CONTROL: U4600.4660

ESSENSIO: U5400...5499

JETMAXX: U6800...6899, U68FD1...9

MAXIMUS: U7500...7599

MODELYS: 6200...6290

PLUTO: U3610,3620,3625,3626

QUICKSTOP: U4410...4461

PHILIPS

CITY-LINE: FC8400...8499, HR8368...8378

EASYLIFE: FC8130...8139

EXPRESSION: FC8600...8620, HR8300...8349

FUCHSIA, GEMINI FC8200...8219

HOMEHERO: FC8910...8919

IMPACT: FC8380...8399, HR8350...8367

JEWEL: FC9050...9079

MOBILO: HR8500...8599

PERFORMER: FC9150...9179

PERFOMERPRO: FC9180, 9182, 9184, 9185, FC9186, 9187, 9190, 9192, 9194

POWER LIFE: FC8454

SILENTSTAR: FC9300...9319

SMALL STAR: FC8230...8286

SPECIALIST: FC9100...9149

STUDIO POWER: FC9080...9099

UNIVERSE: FC9000...9049

ORGINAL: FC8021,8022,8023,8027


Paino
0.2 kg (Sisältää mahdollisen myyntipakkauksen painon)


Takuu
1 kk


Kommentit
Lisää kommentti

Tuotemerkki